O firmie

 

Narpol Sp. z o.o.

 
Narpol

     Nasza firma to 14 lat doświadczenia w dystrybucji narzędzi najwyższej klasy. Dostarczamy narzędzia do obróbki skrawaniem, narzędzia pomiarowe, ręczne, a także oprzyrządowanie do obrabiarek.

Oferujemy fachowe doradztwo przy ich doborze, a także szybki termin realizacji. Stałym klientom proponujemy korzystne rabaty oraz atrakcyjne szkolenia dla pracowników działu zamówień.

 

 

 Czy warto z nami współpracować?

 
Certyfikat ISO

             

         To, co wyróżnia nas na rynku, to podejście do klienta. Klienta traktujemy jak naszego partnera w biznesie. Utrzymujemy stały kontakt, odpowiadamy na każde pytanie, doradzamy, a w razie potrzeby oferujemy szkolenia.

Podejmując współpracę z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony. Zamówienie wykonane na czas to dla nas priorytet- rozumiemy, że dla Państwa: ?czas to pieniądz?!

Zaufały nam największe firmy z Lubelszczyzny, Podkarpacia oraz Województwa Świętokrzyskiego. Zapraszamy do współpracy również Państwa!

 

         Potwierdzeniem naszych kompetencji jest Certyfikat ISO 9001:2008, obejmujący doradztwo techniczne i usługi handlowe w zakresie narzędzi do obróbki skrawaniem.

 

 

 

 

 

 ________________________________________________________________________________________

Nasza firma otrzymała dotację ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 na

"Wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001

w Baranowski Janusz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe NAR-POL"

? projekt nr 02.10-UDA-RPLU.01.07.00-06-021/10 z dnia 06.12.2010

 


"Twój pomysł, europejskie pieniądze"